Zaloguj się lub zarejestruj, aby zamówić towar.
Jesteś tutaj::

Legenda:

- Produkty w dostawie
- Produkt dostępny
- Końcówka towaru
- Brak towaru w magazynie
- Nowości w ofercie

Twoje ustawienia:

Waluta: PLN  EUR  USD  

Pozycji na stronie:

Rodzaj ceny: netto   brutto

Widoczność zdjęć: Tak   Nie


Ładowanie strony...

Strona główna » Kontakt

Kontakt


TOPTEL Sp. z o.o.
adres do korespondencji: 30-393 Kraków, ul. Babińskiego 62a
siedziba: 31-221 Kraków, ul. Białoprądnicka 15A

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie XI
Wydział Gospodarczy KRS
Numer KRS: 0000667502
Kapitał zakładowy: 5 000 000,00 zł.
Kapitał wpłacony: 5 000 000,00 zł.

NIP: 945-19-81-163
REGON: 356688733
GIOŚ: E0009331WZBW

Numer konta:
ING Bank Śląski S.A.
82 1050 1445 1000 0022 7215 3244

Raiffeisen Bank Polska S.A.
96 1750 1048 0000 0000 1223 7235

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00 - 18.00


tel.: 12 416 24 78 ;
12 420 00 27
509 452 646

toptel@toptel.pl

Mapa dojazdu
Właściciele

Anna Wołkowicz
e-mail:a.wolkowicz@toptel.pl

Wiktor Wołkowicz
e-mail:w.wolkowicz@toptel.pl

Dział handlowy

Łukasz Jackowski
Tel: 509 703 107
Tel: 12 416 24 78
E-mail: l.jacko@toptel.pl
Skype: ljacko1
GG: 3900578

Joanna Drozdowska 
Tel: 12 416 24 78
Tel: 502 501 708
E-mail:j.drozdowska@toptel.pl
Skype: joanna.drozdowska-toptel
MSN: j.drozdowska@toptel.pl
ICQ:649977768
GG: 2786590

Agata Bednarz    
Tel: +48 12 416 24 78
E-mail: a.bednarz@toptel.pl
Skype: agatabednarz.toptel
ICQ: 601 666 895
GG: 28185001

Jakub Sikorski
Tel: 510 055 665
E-mail:j.sikorski@toptel.pl
GG: 2206481

Paweł Rutka
Tel: 510 055 645
E-mail:p.rutka@toptel.pl

Małgorzata Wnuk
E-mail:m.wnuk@toptel.pl
GG: 949932

Marcin Drozdowski
Tel: 502 501 109
E-mail:m.drozdowski@toptel.pl
GG: 45313673

Agnes Lachut   
Tel: +49 151 457 05410
Tel/Whatsapp: +48 530 034 981
E-mail: a.lachut@toptel.pl
Skype: agnes.lachut-toptel

Rafał Adamek
Tel: 511 49 44 46
E-mail:r.adamek@toptel.pl
Skype: r.adamek_toptel
GG: 3429369

Tomasz Kurowski
Tel: 518-550-073
E-mail:t.kurowski@toptel.pl

Dział logistyki

E-mail: import@toptel.pl
Skype: toptel.import

Dział reklamacji

E-mail:reklamacje@toptel.pl

Magazyn

Kierownik magazynu:
Wojciech Korzonkiewicz

Księgowość

Tel: 12 416 24 78 wew.93
E-mail:ksiegowosc@toptel.pl

Dział IT

E-mail:webmaster@toptel.pl

O firmie
Zamówienia
Dostawa
Regulamin